طراحی سایت کاریابی

همانطور که می دانید کسب اطلاع سریع و به موقع از آخرین اخبار، فراخوان های جذب نیرو و آگهی های استخدامی کاریابی، مهمترین گام در جهت پیدا کردن شغل و استخدام شدن است.

با توجه به اهمیت نرخ بیکاری در اقتصاد و جامعه، طراحی سایت کاریابی از اهمیت بالایی برخوردار است.

هدف از طراحی سایت کاریابی و استخدام

کاربران با استفاده از خدمات سایت کاریابی، به موقع از آگهی های استخدامی جراید، روزنامه ها، سایت ها و سایر منابع اخبار و آگهی مطلع می شوند. تعداد افراد جویای کار و اوضاع اقتصادی، از جمله مواردی هستند که نیاز به بستری مناسب جهت یافتن شغل مناسب برای افراد را روز به روز بیشتر می کند. وب سایت های کاریابی با امکاناتی که در خود دارند، کار را راحت تر کرده اند. طراحی سایت کاریابی و استخدام، نیازمند پارامتر های مهم طراحی وب سایت مثل امنیت مناسب و رابط کاربری خوب است.

برخی از امکانات طراحی سایت کاریابی

  • آخرین اخبار و اطلاع رسانی رویدادها
  • نمایش شغل ها در دسته بندی های گوناگون
  • ثبت آگهی استخدام توسط کارفرمایان
  • ارسال و دریافت پیام بین کارجویان و کارفرمایان
  • ارائه خدمات به صورت ویژه و با دریافت مبلغی اشتراک ماهانه
  • تفکیک شغل‌ها و فیلتر کردن آنها بر اساس پارامترهای گوناگون نظیر درآمد، شهر و...
  • مشاهده اطلاعات تماس
طراحی سایت کاریابی

ساخت پروفایل کاربری کارجو در وب سایت

کارجویان می توانند با عضویت در سایت مشخصات خود اعم از سن، جنسیت، عکس، آخرین مدرک تحصیلی، قابلیت ها و تخصص ها، تجربه یا رزومه کاری مرتبط، وضعیت خدمت سربازی و دیگر مشخصات تکمیلی خود را ثبت نمایند.

استفاده شرکت ها و کاریابی ها از اطلاعات

سیاست های سایت های کاریابی به دو روش صورت می گیرد. 1: شرکت ها برای جذب نیروی انسانی خود متخصص مورد نظر را در سایت کاریابی جستجو می کنند و به افراد واجد شرایط فرصت مصاحبه کاری میدهند. 2: افرادی که اطلاعات خود را در سایت ثبت کرده اند برای شرکت ها و سازمان هایی که درخواست نیرو کرده اند مشخصات خود را برایشان ارسال می کنند تا در صورت تایید استخدام شوند.

رابط کاربری سایت

ظاهر سایت کاریابی اهمیت زیادی دارد، کارجویان و شرکت ها باید بتوانند به راحتی با وب سایت کار خود را انجام دهند و دچار سردرگمی نشوند. همچنین سرعت بالای بارگذاری صفحات وب نیز بسیار حساس و مهم می باشند.

امکان پرداخت آنلاین حق کاریابی توسط متقاضیان

متقاضیان کار قبل یا بعد از یافتن شغل خود بتوانند به صورت آنلاین پرداخت کارمزد خود را انجام بدهند. لازم به ذکر می باشد که سیاست های کاری هر مجموعه متفاوت می باشد و تیم طراحی سایت اکسین وب برای حل این موضوع نیز بخش هایی را آماده کرده تا در صورت لزوم از آنها استفاده کند و یک سایت کاریابی با قابلیت کسب درآمد را برای مشتریان خود پیاده سازی کند.

پشتیبانی و آموزش

تیم اجرایی طراحی سایت بعد از پایان و تحویل پروژه قسمت های مختلف پنل کاربری را برای استفاده از وب سایت به کارفرما آموزش می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با تیم پشتیبانی ما از طریق تیکت و واتس آپ ارتباط برقرار کنید و از خدمات پشتیبانی طراحی سایت کاریابی استفاده نمایید.