طراحی سایت خلاقانه

طراحی سایت امری است که علاوه بر تجربه، نیازمند خلاقیت و ایده های خلاقانه نیز می باشد. یکی از مواردی که با تکیه بر آن می توان طراحی سایت خلاقانه ای را در اختیار داشت رنگ های انتخاب شده در طراحی وب سایت می باشد.

هارمونی قلب تپنده طراحی سایت خلاقانه

ایجاد هارمونی رنگ ها و عکس ها با فونت مورد استفاده در متن می تواند جذابیت را برای کابران چند برابر کند و همه اینها به خلاقیت طراح وب سایت دارد. نکته دیگری در مورد طراحی سایت خلاقانه اندکی حالت خلوت تر داشته و سعی می شود که در آن ها از تصاویر با کیفیت بالاتری استفاده شود. البته این موضوع دلیلی بر این نیست که به محتوای متنی آن نباید دقت کرد، محتوا پادشاه سئو و بهینه سازی سایت میباشد پس به هیچ عنوان آن را از قلم نندازید.

خلاقیت چی می تواند باشد؟

آفرینندگی یا آفرینشگری یا خلاقیت، مهم‌ترین و اساسی‌ترین قابلیت و توانایی انسان و بنیادی‌ترین عامل ایجاد ارزش است که در همهٔ ابعاد و جوانب زندگی وی نقش کاملاً حیاتی ایفا می‌کند. خلاقیت و نوآوری از والاترین ویژگی‌های انسان است. همه علوم، تولیدات، فناوری‌ها، صنایع، ابداعات، اختراعات، هنرها، ادبیات، موسیقی، معماری و به طور کلی اساس انواع تمدن ها از ابتدا تا کنون جلوه های گوناگون خلاقانه و نوآوری است.

طراحی سایت خلاقانه یک فرایند اجرایی است که توسط طراح وب سایت یک اثر جدید - اعم از ایده یا چیزی نو و متفاوت - تولید می شود. تولید جدید و متفاوت، می تواند در زمینه تکنولوژی و فناوری باشد.

طراحی سایت خلاقانه

تیم خلاق طراحی سایت اکسین وب

با توجه به گستردگی مفاهیم و ابزار های برنامه نویسی تحت وب برای پیاده سازی طراحی سایت حرفه ای، خمیرمایه وب سایت موفق در عصر مدرن و فناوری امروز می باشد و اکسین وب با در نظر گرفتن این امر مهم توانسته است تیم مجرب و حرفه ای در بخش طراحی سایت خلاقانه تشکیل دهد.

نکاتی که طراحی سایت خلاقانه رعایت می کند

  • استفاده از تصاویر با کیفیت
  • انسجام در چیدمان المان ها
  • لوگوی منحصر به فرد و ماندگار
  • استفاده از منو و زیر منو خاص
  • کاربرد المان های گرافیکی که دیگران از آن کمتر استفاده می کنند

در نهایت باید در طراحی سایت خلاقانه تمامی موارد یک به یک رعایت شوند تا در صورتی که یک کاربر از آن استفاده می کند برای همیشه در ذهنش نقش ببندد و از آن به عنوان یک سایت با طرح خلاقانه یاد کند و به دوستان خود معرفی نماید.

طراحی سایت خلاقانه