طراحی سایت حرفه ای

تمامی بسته های ارائه شده توسط اکسین وب طراحی سایت حرفه ای می باشند، حرفه ای بودن طراحی سایت از صفات بارز این مجموعه تکنولوژی و فناوری می باشد. البته کلمه حرفه ای مفهوم مشخصی ندارد یعنی اینکه ممکن است افراد تعاریف متفاوتی از این کلمه داشته باشند و همه آن مفاهیم درباره حرفه ای درست باشد.

به چه طراحی سایتی حرفه ای می گویند؟

به وب سایتی که به خروجی موارد زیر ختم می شود: گرافیک زیبا و کاربرپسند همراه با سرعت بارگذاری بالا، رعایت نکات مهم سئو و بهینه سازی سایت هم در بخش کد و هم المان های استفاده شده در طراحی سایت. اگر چنین نباشد این وب سایت دو مورد از شاخص های مهم که گوگل جهت ارزیابی از آن ها استفاده می کند را از دست خواهد داد.

مواردی که طراحی سایت حرفه ای باید رعایت کند

استفاده از فونت مناسب با توجه به زمینه فعالیت وب سایت در طراحی سایت، لوگوی مفهومی و مرتبط، استفاده از محتوای مفید و کارآمد برای جذب کاربران بیشتر و افزایش رتبه الکسا، کاربرد تصاویر جذاب و کم حجم، اتصال آن به شبکه های مجازی، بهره وری از آیکون ها در جای مناسب، برخورداری دامنه از نیم سرورهای اختصاصی، میزبانی وب با 99 درصد آپتایم، بهره گیری از CDN یا شبکه توزیع محتوا (با استفاده از CDN محتوا با توجه به موقعیت جغرافیایی کاربر از طریق نزدیک‌ترین سرور به کاربر ارائه داده می شود) و بالا بودن سطح امنیت.

دلیل طراحی سایت حرفه ای توسط اکسین وب

طراحی سایت اکسین وب با رعایت نکات ذکر شده در بالا و داشتن تجربه کاری موفق در انجام طراحی سایت حرفه ای متنوع، یک سایت حرفه ای را با رعایت اصول سئو و بهینه سازی سایت برای شما به ارمغان خواهد آورد. شما می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن بیشتر بازده را از وب سایت حرفه ای طراحی شده خود داشته باشید.

اکسین وب به عنوان یکی از موفق ترین شرکت ها در زمینه طراحی سایت حرفه ای و بهینه سازی سایت این امکان را به مشتریان خود می دهد تا ضمن داشتن کلیه امکانات و مزایایی که در بالا نام برده شده است، به یکی از موفق ترین برندها در زمینه جذب کاربران اینترنتی تبدیل گردند. همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید و برای نجات تجارت سنتی اقدام به سفارش طراحی سایت حرفه ای نمایید.

طراحی سایت حرفه ای

با طراحی سایت حرفه ای برند سازی کنید

یک وب سایت خوب و حرفه ای، ابزاری است که می تواند برند شما را به بهترین نحوه به جامعه معرفی کند و اعتماد آنها را به شرکت شما جلب کند که نتیجه آن فروش بیشتر و گسترش کسب و کار شما خواهد، طراحی وب سایت حرفه ای فقط از دست حرفه ای ها بر می آید.