طراحی سایت توریستی و گردشگری

طراحی سایت توریستی و گردشگری به منظور اشتراک اطلاعات و نمایش توضیحات جامع در مورد اماکن و نقاط دیدنی طبیعی، اماکن تاریخی و باستانی، مذهبی و زیارتی به کاربران می باشد همچنین انتشار اخبار مربوط به آژانس ها و قیمت تورها، برنامه حرکتی اتوبوس ها و قطار، معرفی هتل ها، رستوران های معتبر و مراکز خرید از فعالیت این وب سایت ها می باشد.

سفر یک بخش جدایی ناپذیر از زندگی انسان می باشد اما سفر کردن هم همیشه آسان نیست و دردسرهای شیرن خودش را دارد. جدا از هزینه ها موانع زیادی وجود دارد که می تواند کل برنامه سفر شما را خراب کند به طور مثال ممکن است به شرایط بد آب و هوایی برخورد کنید.

با پیشرفت فناوری و تکنولوژی می توان جلوی تمامی این اتفاقات را گرفت و یک سفر راحت و ایمن را با کمک طراحی سایت توریستی و گردشگری تجربه کرد. با هم به بررسی برخی از امکانات جالب انگیز این نوع وب سایت ها خواهیم پرداخت.

معرفی مکان های توریستی و گردشگری

با معرفی اماکن توریستی داخلی یا خارجی همراه با عکس و ویدئو های مسافران تور قبلی کاربران زیادی را جذب خواهید کرد، همیشه وب سایت های گردشگری و تفریحی جزو پر بازدید ترین ها می باشند. در اصل آنها مثل دیدن یک مستند از تجربه های مسافران قبلی استفاده می کنند و از آن لذت می برند و دوست دارند در اولین فرصت تعطیلی به تور گردشگری شما بپیوندند و در طبیعت خستگی خود را دربیاورند و با انرژی تازه در اول هفته آماده به کار شوند.

طراحی سایت توریستی و گردشگری

استفاده از تور مجازی در وب سایت

تور مجازی یک فناوری جدید در طراحی سایت است که امکان بازدید مجازی از یک محیط واقعی را برای مخاطبان فراهم می‌کند. تور مجازی قابلیتی مابین عکس و فیلم را به شما می‌دهد. وسعت دید در پانورامای ۳۶۰ ، وسیعتر از عکس است، خروجی این تکنیک همچون فیلم است ولی با این تفاوت که کنترل دوربین در دست مخاطب است و او می‌تواند تصور کند که در فضایی ایستاده است و به هر طرف که بخواهد می‌تواند رو کند، در آن زوم کند و سوژه را با جزئیات بیشتری مشاهده نماید.

هدف از طراحی سایت توریستی و گردشگری

هدف از طراحی وب سایت های توریستی و گردشگری توزیع سریع خدمات جهانگردی همراه با بالاترین کیفیت و با ارائه سرویس ها و خدمات مسافرتی نظیر خرید اینترنتی بلیط هواپیما، رزرو هتل و تور مسافرتی به صورت آنلاین می باشد. آژانس های توریستی و گردشگری به سرعت توانسته با تحت پوشش قرار دادن اکثر آژانسهای مسافرتی و جهانگردی، به عنوان بزرگترین مجموعه در این صنعت معرفی شوند.

برخی از ویژگی های طراحی سایت توریستی و گردشگری

  • معرفی تورهای داخلی و خارجی
  • معرفی هتل ها، مراکز تجاری و مراکز تفریحی شهر ها
  • پیش فروش بلیط ها و تورها
  • تورهای لحظه آخری و ارزان قیمت
  • گالری تصاویر و ویدئو
  • ارسال مدارک مسافر به صورت آنلاین
  • بخش نظر سنجی
  • باشگاه مشتریان
  • وضعيت آب و هواي هر كشور
  • امکان قرار دادن انجمن گفتگو در وب سایت جهت تبادل نظر کاربران
طراحی سایت توریستی و گردشگری