سئو و بهینه سازی سایت بر اساس جدیدترین فناوری های جهانی از خدمات اکسین وب می باشد، سئو وب سایت و بهینه سازی وب سایت به مجموعه ای از پارامترهای در نظر گرفته گفته می شود که با رعایت کردن این قوانین و آیتم ها در وب سایت موجب بالا رفتن رنکینگ در نتایج جستجو خواهد شد. خدمات سئو مجموعه ای از اعمالی هست که می توان رتبه بندی جهانی وب را بر مبنای کلمات کلیدی مشخصی در موتورهای جستجو بهبود بخشید، و تنها گزینه کاربران برای پیدا کردن محصولات و خدمات، گوگل می باشد به همین دلیل سئو و بهینه سازی سایت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

سئو و بهینه سازی وب سایت

براساس آمار، بزرگترین درگاه ورودی بازدید کنندگان به وب سایت شما، گوگل است. پس سئو و بهینه سازی وب سایت می‌تواند در افزایش ترافیک ماهانه شما تاثیر چشمگیری داشته باشد. اما سئو سایت باید با آگاهی درست و به صورت اصولی انجام شود بنابراین اگر به دست افراد غیر حرفه‌ای سپرده شود ممکن است نتیجه عکس داشته باشد. بهینه سازی در طراحی سایت را جدی بگیرید.

اگر به دنبال خدمات اختصاصی سئو با امکانات ویژه هستید همین الان با ما تماس بگیرید!

سئو ما با توجه به نیاز وب سایت های مختلف تعریف شده‌ و اگر شما با توجه به میزان رقابت و گستردگی زمینه کاری خود، بسته مناسب طراحی وب سایت را انتخاب کنید می‌توانید نتیجۀ کار را به صورت محسوسی در ورودی گوگل خود مشاهده کنید.

سئو و بهینه سازی وب سایت

مزایای سئو

بیش از 80% بازدید اینترنت از طریق موتورهای جستجو تقسیم می شود، همین موضوع کافیست تا توجه تمام مدیران سایت در دنیا را برای کسب درصدی از این بازدید به خود جلب کند. اما مهمترین مزیت سئو seo یا بهینه سازی سایت هدایت بازدیدکننده هدفمند به سایت است. در واقع با استفاده از تکنیکهای سئو شما می توانید افرادی را که به دنبال خرید محصولات سایت شما هستند به سمت سایت خود هدایت کنید و درصد قابل توجهی از این افراد را به مشتری تبدیل کنید و از سایت خود کسب درآمد داشته باشید. در واقع هیچ روش بازاریابی اینترنتی دیگری تا این اندازه بازگشت سرمایه گذاری ندارد. نکته قابل توجه در سئو اینجاست که شما بدون پرداخت هزینه های بالا می توانید چنین کاری را انجام دهید و سرمایه گذاری که در زمینه سئو سایت خود انجام می دهید، بازگشت سرمایه قابل توجهی نسبت به سایر روش های بازاریابی اینترنتی و سنتی خواهد داشت، بنابراین اگر به دنبال توسعه کسب و کار خود هستید، اولین کاری که باید انجام دهید، سرمایه گذاری در زمینه سئو وب سایت خود است. هنری فورد در مورد اهمیت تبلیغات می گوید : توقف تبلیغات برای صرفه جویی در هزینه ها مانند متوقف کردن ساعت برای صرفه جویی در وقت است.

سئو درون صفحه چیست ؟ (On Page SEO)

سئو درون صفحه به کنترل مستقيم کدها و يا محتويات وب سايت اعم از متن، تصوير، پيوند و ... مرتبط مي‌شود؛ به طور کلی هر چيزی که در سايت خود بارگذاری می‌کنيد مربوط به SEO On Page می‌شود. هر گونه تغييری را که شما در محتويات سايت خود ايجاد می‌نماييد در نتايج جستجو تاثير گذار خواهد بود بنابراين خيلی مهم است که روش SEO On Page بدرستی قبل از روش SEO Off Page انجام شود.

 • بررسی ایرادات موجود در کد سایت و افزودن کدهای مورد نیاز سئو
 • افزودن schema های مورد نیاز با توجه به نوع سایت به کد آن
 • بررسی و اصطلاح ساختار کلی سایت شامل منو ها و دسته بندی های آن
 • ویرایش تصاویر سایت برای سئو و کم کردن حجم آنها برای افزایش سرعت سایت
 • اصلاح ساختار URL های صفحات سایت
 • اصلاح عنوان و توضیحات صفحات و مطالب سایت
 • اصلاح مشکلات سرعت سایت و بهینه سازی آن برای رسیدن به بیشترین سرعت ممکن
 • بررسی و رفع ایرادات قالب سایت و مشکلات مربوط به ریسپانسیو بودن آن روی گوشی موبایل
 • اصلاح صفحات مقالات و تگ ها بر اساس کلمات کلیدی هدف
 • کلمات کلیدی برای ایجاد محتوا با توجه به مشتریان و کاربران هدف سایت
سئو و بهینه سازی وب سایت

سئو بیرون صفحه چیست ؟ (Off Page SEO)

به بخشی از سئو که بیشتر مربوط به لینک ها میشود و مدیر سایت یا وبمستر دسترسی به انجام سئو آن بخش را به صورت مستقیم ندارد را سئو بیرون صفحه میگوییم. این لینک‌ها می‌توانند تاثیر بسزایی در وب سایت شما نزد موتورهای جستجوگر گوگل داشته باشند. بهترین شرکت‌های سئو بر روی کیفیت این لینک‌های خارجی و نه کمیّت آنها تمرکز می‌کنند.

سئو کلاه سفيد چیست ؟ (White Hat)

طراحی سایت اکسین وب بصورت کامل از روشهای کلاه سفید استفاده میکند زیرا به دنبال کسب نتایج خوب و ماندگار برای مشتریان می باشد.نتایجی که به روش سئو کلاه سیاه بدست می آید دیر یا زود توسط گوگل شناسایی شده و سایت متخلف به شدت جریمه خواهد شد.

در اصطلاحات فنی اين حوزه، سئو کلاه سفيد به مجموعه تکنيک‌ها، روش‌ها و استراتژی‌هایی که از قوانين موتورهای جستجو تبعيت مي‌کنند اشاره دارد. که اين به معنی فريب يا دستکاری موتور‌هاي جستجو و يا کاربران به هيچ وجه نيست. همچنين از آن به سئو اخلاقی نيز ياد می‌شود زيرا دليل آن اين است که يا اجرای بلند مدت داشته و يا از دستورالعمل‌ها و سياست‌های صحيح جهت بدست آوردن رتبه‌ بالا در نتايج موتور‌ جستجو گوگل استفاده می‌کند.

سئو کلاه سیاه چیست ؟ (Black Hat)

به عبارتی ديگر اصطلاح سئو کلاه سياه اشاره به مجموعه‌ای از دستورات دارد که به منظور فريب و بازی با الگوريتم‌های موتورهای جستجو با هدف بدست آوردن رتبه‌بندی بالا، بکار می‌رود. اين نکته مهم است که بدانيد اين‌ روش‌ها غير اخلاقی بوده و توسط هيچ موتور جستجويی تاييد نمي‌شود و بکارگيری اين روش‌ها خطر خارج شدن از فهرست پايگاه داده را برای هميشه در بر دارد.

سئو و بهینه سازی وب سایت

برخی از خدمات سئو ارائه شده توسط اکسین وب:

 • تحلیل سایت و بررسی مشکلات ساختاری و کدنویسی قالب سایت و ارائه راهکارهای عملی برای بهبود آنها
 • بررسی و آنالیز رقبا
 • بدست آوردن کلمات کلیدی مناسب و ارائه راهکار جهت بهبود وضعیت رنکینگ در گوگل
 • مشاوره در زمینه تولید محتوای مناسب
 • مشاوره در زمینه بازاریابی اینترنتی و برندسازی
 • ستفاده از تکنیکهای خاص سئو جهت افزایش CTR و رنکینگ سایت
 • بررسی وضعیت نرخ تبدیل سایت و ارائه راهکارهای عملی در زمینه بهبود نرخ تبدیل
 • مشاوره سئو و بازاریابی اینترنتی
 • بهبود رتبه سایت در گوگل به صورت تضمینی و قرار گرفتن در صفحه اول گوگل
 • آموزش سئو و تولید مقالات علمی در این زمینه